نسخه جدید برنامه قرار داده شد.

بهترین برنامه جهت افزایش سرعت گوشی

Greenify *ROOT* v2.3.1 build 11 beta Patched + Donation

اگر نرم افزار های زیادی روی گوشی خود نصب کرده اید و احساس می کنید که گوشی شما کند شده است و مصرف باتری نیز به دلیل در حال اجرا بودن نرم افزار های زیاد افزایش یافته است، یکی از بهترین راه حل های پیش روی شما نرم افزار Greenify ROOT می باشد.

نرم افزار Greenify  فادر است تا برنامه های بلا استفاده شما را به حالت خواب (Hibernate) ببرد تا منابع شما آزاد شوند و در نهایت این امر باعث کاهش مصرف باتری و افزایش سرعت گوشی مانند روز اولی که آن را خریده بودید خواهد شد. این امر تاثیری در سرعت اجرای برنامه ها ندارد و به محض اجرای برنامه های به خواب رفته برنامه ها اجرا می شوند.  بهتر است برنامه های پر کاربرد مانند برنامه های آلارم، مدیریت اس ام اس و غیره را به لیست برنامه های به خواب رونده اضافه نکنید تا همیشه فعال بمانند.


 کاهش مصرف باتری

Greenify در سایت Lifehacker’s به عنوان یکی از برترین اپ های سال 2013 شناخته شده است و پیشنهاد می کنیم حتما آن را بر روی گوشی خود نصب داشته باشید.

Greenify جهت کارکرد هوشمند و بهینه نیازمند به روت می باشد اما اگر گوشی شما روت نیست به گفته سازنده باز هم می توانید از این برنامه استقاده کنید ولی این قابلیت هنوز در محله آزمایشی می باشد.

نکته مهم:

نرم افزار TitaniumBackup Pro به دلیل وجود قابلیت Freeze برنامه ها و نرم افزارهای Task Killer و مدیریت Autostarts با برنامه Greenify تداخل دارند و مانع از عملکرد صحیح برنامه می شوند پس بهتر است این برنامه ها را حذف کنید زیرا دیگر نیازی به آنها نخواهید داشت.

آموزش نصب برنامه Greenify :

در فایل فشرده 3 برنامه وجود دارد که باید به ترتیب زیر آنها را نصب کنید:

  1. ابتدا نسخه قبلی را به صورت کامل حذف کنید.
  2. برنامه Xposed Installer 2.6.1 را نصب کنید.
  3. حال Greenify (Donation Package) 2.3 را نصب کنید.
  4. در نهایت Greenify 2.3.1 را نصب کنید.

نکته: این برنامه نیازی به پچ شدن توسط لاکی پجر ندارد و همچنین به خوبی بر روی Android Runtime  در اندروید نسخه کیت کت کار می کند.

جهت فعال کردن برنامه روش زیر را در پیش بگیرید:

برنامه  Xposed installer را اجرا کنید. از قسمت modules برنامه greenify را انتخاب کنید. به مرحله قبل رفته و حالا به تب  framework بروید و گزینه  install/update را انتخاب کنید و بعد از اتمام مراحل گوشی را ریست کنید.

حال باید برنامه Greenify را اجرا کنید و برنامه هایی را که می خواید به حالت Hibernate بروند به لیست برنامه ها اضافه کنید و در نهایت با انتخاب گزینه zzz برنامه ها به خواب می روند!


نوشته شده در تاریخ دوشنبه 19 خرداد 1393    | توسط: No Name    | طبقه بندی:    |
نظرات()